| Trollerul a întrebat:

Deci am un iphone 4s, se aprinde si arata putin marul apoi se stinge, ce pot sa ii fac?

4 răspunsuri:
| Trollerul explică:

Captain obvious, daca nu te pricepi te rog nu te obosi sa raspunzi, astept raspunsuri de la oameni care lucreaza cu softurile is ipsw de la iphone.

| SteelGamingRomania a răspuns:

Probabil bateria s-a dus naiba, vezi daca e umflata sau incearca cu o baterie de la alt telefon. Daca nu incearca(daca poti)sa ii dai o reconfigurare din fabrica

| Trollerul explică (pentru SteelGamingRomania):

Este iPhone omule, capacul din spate nu este detasabil.

| DavidUnicorn a răspuns:

Poţi să îl duci la o firmă care repară telefoane şi măcar să întrebi ce are şi dacă vrei să îl repari nu cred că costă mai mult de 50 lei.