| Genesis29 a întrebat:

Deci, am un router TL-WR542G si l-am facut mai demult sa poata fi vazut doar de un laptop(cu sticku). Problema e ca acu mai am un laptop si nu mai stiu cum sa-l fac sal vada. PS: Trebuie sa reinstalez windows-ul la calculator la care e conectat routerul.

Răspuns Câştigător
| vladucu a răspuns:

Intri la start la conexiuni la apoi se afiseaza toate conexiunile si undeva in stanga sus ai creaza conexiune nou probabil tu il ai in engleza si nu trebuie sa reinstalezi windows decat la cel la care bagi stiku si pe videotutoriale.ro e un tutorial despre cum sa faci ce zici tu mai explicit.