| мямιѕтєяισѕ a întrebat:

Deci am un telefon blakberi si nu stiu dc s-a blocat imaginea si de cate ori il inchid sau deschid apare cu alb si nimic alt ceva. am incercat tot sa scot cartela si s-o pun iar apropo cand scot cartela apare cu rosu beculetu ala mic cum sa fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Trebuie sa te duci cu el la un GSM sa vezi ce s-a intamplat si apoi ti-l repari daca e cazul.Succes!

| мямιѕтєяισѕ explică:

Eu as vrea sa stiu cum il repar eu daca intreaba cineva model telefon blakbari 9000