| poL1T1kA a întrebat:

Deci am un telefon Samsung galaxy Ace GT-S5830 si cineva a incercat sa imi afle parola si a incercat de prea multe ori si acum imi cere emailu de google si parola sa il deblochez si cand bag contul nu merge..stie cineva cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anistoroae_Marina_1994 a răspuns:

Nu neaparat, mai exista si o combinatie de taste

| Flori_Chiru_1980 a răspuns (pentru Anistoroae_Marina_1994):

Care este combinatia de taste?

2 răspunsuri:
| andreidhs a răspuns:

Am patit acum 2 zile cu telefonul meu nou si fratemiu mai exact un SAMSUNG GALAXI S3 am fost azi si l-am dus la Orange sau cosmote etc de unde l-ai luat si mi-a spus ce sa fac sa il las la ei si mi-l repara FUNDA PLIZZ