| Streaja a întrebat:

imi apare o eroare cand instalez windows 7 pe un laptop Dell Latitude D620.Am incercat si cu stick, DVD bootabil, imagine Daemon Tools.Eroarea este urmatoarea " Windows cannot copy files required for installation.The files may be corrupt or missing. Make sure all files required for installation are available. and restart the installation. Error code : 0x80070017 ".Ce sa fac? FUNDAA

Răspuns Câştigător
| Vl4dootz a răspuns:

Descarca din nou windows. Dupa terminare descarcarii, cauta pe google acest programel numit rufus. Dupa ce ai descarcat rufus, bagi un stick si deschizi programul (atentie rufus iti va sterge tot de pe stick) selectezi ca sursa fisierul iso al windows-ului, apoi apesi start.
Astepti sa se termine incarcarea si dai restart si bootezi de pe stick.
Bafta!