| Kingdom a întrebat:

Deci azi, mi-am deschis pc-ul m-am jucat apoi cand am dat sa descarc ceva a aparut o chestie legata de antivirus. Am crezut ca e o chestie minora si am dezactivat antivirusul sperand ca va merge dar tot aceeasi eroare primeam. La orice as incerca sa descarac apare la fel. Se incarca pana la suta la suta apoi apare antivirusl... Nu a reusit. Ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Ai ora la pc bun? sau poate au virusi ce descarci

| Kingdom explică (pentru cfrtobias):

Da am ora setata bine. Faza cu virsui nu are cum deoarece nu ma lasa sa descarc absolut nimic

| cfrtobias a răspuns (pentru Kingdom):

Ce stiu eu poate dai update la antivirus poate e vechi update si e defect

| Romaniamafia a răspuns:

Daca folosesti Google Chrome, dupa ce apare mesajul ca fisierul a fost blocat intrii la downloads, iti cauti fisierul si apesi pe recover file.