| TheGeorgy a întrebat:

Deci, cand deschid browser-ul mi se deschid motoare de cautare necunoscute, cum scap de ele? In setari nu mi le arata. Alta problema ar mai fi cand caut ceva pe google imi apar inaintea link-ului care-mi trebuie link-uri cu reclame, cum ar fi pariuri etc. Ajutor! Dau coronita!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza adwcleaner si elimina ceea ce detecteaza
ruleaza malwarebytes free si elimina ceea ce detecteaza
daca folosesti chrome elimina extensiile ce nu le cunosti si de asemenea in setarile chrome restabilesti configuratia predeterminata.
spune daca ai solutionat ceva sau nu.