| anonim_4396 a întrebat:

Deci chiar ati facut-o
uaaaaaaa
http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Numai bine si iti dorim sa cresti mare!

| Alien a răspuns:

Pa SangeRoOs de AJuUnG3 PaNa La OoSs!
Ne bucuram!

Elianna
| Elianna a răspuns:

O veste buna!

| Barajag a răspuns:

In sfarsit i-a venit de hac cinevahee hee

| Malvina24 a răspuns:

Sunt suspendati o luna apoi revin iar sau isi fac alte conturi nu va bucurati mai mai!

| Tourniquet a răspuns:

E de bine laughing.

Ma bucur, am scapat de niste utilizatori nesimtiti, mai ales SangeRoOs de AJuUnG3 PaNa La OoSs! straight face era un user fara bun simt cu raspunsuri stupide straight face si de Pok3mon Teribil sau ceva de genu' straight face sau alti useri care au injurat oh go on.

Bye-bye utilizatori fara bun simt si cu intrebari / raspunsuri stupidehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un Pokemon T3ribil si SangeRoOs de AJuUnG3 PaNa La OoSs sunt unu si acelasi \dancing