| HalaszLuciana a întrebat:

Am un telefon redmi. Cind primesc mesaje pe messenger nu apare pe ecranul telefonului bulina cu profilul persoanei care imi trimite mesajul.Ce trebuie sa fac sa mi apara bulina cu poza de profil?

2 răspunsuri:
| bianca37 a răspuns:

Intri pe messenger la setari, la notificari si apesi pe show previews si o sa iti mearga

| HalaszLuciana explică (pentru bianca37):

Multumesc.Intradevar apare bulina cu poza de profil pe ecranul telefonului, dar apare si mesajul.
La vechiul telefon ( Samsung) imi aparea pe ecran doar bula cu poza de profil.Asa aș fi vrut sa -mi apară și la telefonul redmi.