| SerbanElyan a întrebat:

Deci eu am cumparat o camera web de la Microsoft si cand am desfacut-o din cutie si am bagat USB-ul ecranul s-a facut albastru, faza asta am reusit sa scap de ea dar nu mai merge de atunci sa dau pe Turn Off. Nu se mai inchide calculatorul decat de la priza. Eu banuiesc ca este vreun virus... Voi ce parere aveti? Daca sunteti de aceeasi parere cu mine dati-mi o metoda eficienta de a scapa de el... sau de a rezolva problema.

2 răspunsuri:
| kata1998 a răspuns:

Instaleaza windows-ul din nou si daca nu merge inseamna ca e ceva scurtcircuitat in el PC

| SerbanElyan explică (pentru kata1998):

Butonul de "Shut down" nu merge, nici butonul fizic... eu cred ca e un virus...