| RobertXT a întrebat:

Deci eu am sistem de operare pe 32 de biti si ma intreb daca pot sa imi instalez ceva sa am pe 64 de biti?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa corespunda la 32 biti, altfel apare mesajul ca nu e bun pentru sistemul operativ.

| supermdmario a răspuns:

Eu ma intreb pentru ce iti trebuie o aplicatie pe 64 biti, cand tu habar nu ai daca e compatibila sau nu cu 32 bit.
normal ca nu merge.

| devilmilan a răspuns:

Nu va merge, daca corespundeau nu mai faceau pentru 32 si 64 biti.

| horia2012 a răspuns:

Nu poti instala programe care sunt facute sa mearga pe 64 biti pe sisteme pe 32 biti. Invers, se poate.