| Denisss245 a întrebat:

Deci eu turbez. De ceva timp orce instalare din browser, steam sau windows shop. Prima oara am incercat sa dau reset la orce setare nu merge. Ma baga in regedit. Nu merge. Instalarea Windows-ului la fel e foarte inutila. Sunt constient ca e la nivel de windows dar nu realizez unde e problema. Putin ajutor va rog? Dau funda

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Windows pe stick.

Salvezi datele pe care vrei sa le pastrezi.

format c:

Reinstalezi Windows.

9 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Nu prea inteleg ce ai vrut sa spui, dar ma gandesc ca nu poti sa instalezi niciun program in windows, iti da cu eroare? Poti sa instalezi doar programele din Microsoft store? Ce windows ai?

| Denisss245 explică (pentru slayer09):

Asa mort de somn eram cand am dat mesaju. dar am rezolvat.ms

| Celcestietot a răspuns:

Poate ca nu ai spatiu.

| Denisss245 explică (pentru Celcestietot):

Am. o fost o eroare din windows

| Acidburn1 a răspuns:

Bai nene suntem 6 persoane in casa asta si nici una nu am reusit sa descifram ce ai vrut sa intrebi

| Birmaneu a răspuns:

Pai nu ai terminat ideea și nu se înțelege

| Denisss245 explică (pentru Birmaneu):

Asa mort de somn eram cand am dat mesaju. dar am rezolvat. ms