| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

Deci incerc de ceva timp sa pun niste poze din telefon in calculator prin cablu de date. La dispozitive imi apare ca telefonul este conectat si functioneaza corect, dar nu merge cand dau in computer imi apare ceva gen disc G. Dau pe disc G SI NU MERGE imi spune ca windows-ul nu formateaza G si sa verific daca discul si unitate sunt conectate corect, si sa ma asigur daca discul nu este doar in citire. Pai ok daca discul este doar in citire cum sa-l fac sa nu mai fie? Discul de fapt este cardul? nu ma pricep

1 răspuns:
| Miree a răspuns:

Poate in momentul acela umblai pe telefon... Nu sunt priceputa la asa ceva, dar totusi te sfatuiesc sa aduci pe cineva sa se uite putin la unitatea ta. Poate este vreo problema...