| gazaru a întrebat:

Deci innebunesc..nu gasesc si eu un program bun sa editez pozele calumea...adica un fel de photoshop...sa tai o parte dintr-o poza si sa o pun legata de alta poza ca sa iasa ceva misto.Dati-mi va rog daca stiti un program bun de editat calumea. Vreau sa le tai frumos si sa nu mai ramana coltu de la poza stiti si voi.Un program bun de photoshop.Dau cea mai mare funda big grin

Răspuns Câştigător
| Justme2001 a răspuns:

1. Pizzap.
2. Este si PS si OnLine.(trebuie sa-l gasesti. Am avut link, inainte sa intru pe TPU).
Pentru telefon:
1. Retrica.
2. Pixlr.(daca il vrei versiunea PRO, iti trebuie Mobogenie. P.S Nu-l lua de pe Magazin Play, ii versiunea Lite.)
Funda. :-)

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Uite photoshop CS2. Nu e CS6, nu sunt diferente mari, dar e gratis:
http://www.techspot.com/downloads/3689-adobe-photoshop-cs2.html

| gelu1970 a răspuns:

Gimp
e free

| Sven_Ak_1995 a răspuns:

Cauta online, gasesti o groaza :d