| ρυƒυℓєтє a întrebat:

Deci, mi-am reinstalat windowsu` pe laptop. ( windows7 ca inainte) si nu mai imi gasesc webul. sa fac poze cu el. pe mess pot da web da nu il gasesc la mine in laptop...

PS : am un laptop Compaq Presaria CQ56

5 răspunsuri:
| Razboinicescu_Sabin_1990 a răspuns:

Sa stii, cand reinstalezi un windows ti se sterge toate fisierele de pe local diskul in care pui sa se instaleze windowsul! trebuie sa reinstalezi, n-are ni-ci o treaba cu laptopul!

| ρυƒυℓєтє explică (pentru Razboinicescu_Sabin_1990):

Nu ati inteles. am driverele instalate webu imi merge dar nu-l gasesc in pc sa fac poze cu el. pe mess merge

| Razboinicescu_Sabin_1990 a răspuns:

1.asta nu e de la web, nu e de la laptop, nu e de la sistemul de operare 2. poate iti trebuei un program 3. daca da, downloadeazal

| allllle a răspuns:

Iti trebuie instalarea de la web ca sa poti face poze cu el

| darienuku a răspuns:

Salut, daca stii modelul webu-lui, cauta driverul sau daca il ai deja instalat cel mai bine ar fi sa il reinstalezi. Bafta...