| DeXz2010 a întrebat:

Deci mi-am schimbat pass de la id si am uitat-o cum as putea sa o aflu funda

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Daca ai folosit parola in Mozilla ->>> intra in Unelte in bara meniului de la mozilla -> optiuni ->TAB-ul ->securitate -> parole salvate -> arata parolele
Sau
EXTRAGE PAROLE de pe orice calculator, folosind un USB stick http://icehot.wordpress.com/......usb-stick/

1 răspuns:
| MsBeatrice a răspuns:

Buna intra pe yahoo de fapt deschidel si jos acolo scrie forgot pass tu akegi i forgot my pass si o sa te descurci de ACOLO. fUNDITA?