| cosmina92 a întrebat:

Deci nu intelegstraight face
Mi-am instalat recent ( ieri ) windows-ul (xp). Astazi am instalat Flash Player, de pe site'ul lor, am urmat toti pasii s-a instalat si mi s-a specificat ca s-a instalat cu succes. Cand am intrat pe youtube la unele videoclipuri ma puteam uita la unele nu straight face De ce? Si ce ar trebui sa fac?

6 răspunsuri:
| AleXu224 a răspuns:

S-ar putea ca Browserele sa trebuiasca sa aiba un plugin pentru a rula Flash Player pe ele incearca sal gasesti...

| Iris1997 a răspuns:

Incearca sa-i faci update si eu mai pateam asa la videoclipuri si daca dadeam refresh la video puteam sa-l vad.

| Burnnin a răspuns:

Incearca sa-l reinstalezi din nou.

| cosmina92 explică (pentru Burnnin):

Am incercat, dar nu mere. Si mi se pare absurd faprul ca la unele videoclipuri ma pot uita, iar la altele nu straight face.

| GabytzuXxXx a răspuns:

Am patit si eu asa....cate browsere ai?

| cosmina92 explică (pentru GabytzuXxXx):

In momentul de fata am doar 2. De ce?