| alecoruso a întrebat:

Deci un prieten de al meu are un laptop "ASUS", windows 7 home edition. Unde pot sa-i gasesc draivere de internet?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Drivere de internet? Nu exista asa ceva. Driverele sunt fisiere necesare recunoasterii de catre Windows a unor componente. Nu-ti functioneaza placa de retea? Daca da, spune denumirea completa(cu codul) a laptopului si te ajut. Exemplu: Laptop Asus K53U-SX003D

| laptopnews a răspuns:

Pentru drivere poti cauta pe site-ul oficial Asus - setezi seria, modelul si tipul de Windows! Succes!
http://laptopnews.ro/download-drivere-laptop