| NexusHELPER a întrebat:

AJUTOR! Am VIRUS! Si imi zice cand deschid un program, imi zice Deschidere cu Windows Media Center, si ca sa mearga trebuie sa dau la fiecare program asa cu Răsfoire. crying( Deci eu am deschis Chorme am dat sa deschid si imi zicea de Windows Media Center si am dat Rasfoire >>-- Google Chorme

11 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Nu ai virusi... dar incearca sa-ti reinstalezi windows-ul. Sigur nu va mai aparea asa. happy

| NexusHELPER explică (pentru AnonymousQ666):

Daaa, vreau fara sa dezinstalez!

| AnonymousQ666 a răspuns (pentru NexusHELPER):

Pai atunci iti mai spun sa dai un scan la computer..si cand termina scanul o sa iti apara filele infecte..cum spun ei, tu dai la repair, ca sa fie reparate..si poate nu o sa-ti mai apara. Eu folosesc avast antivirus si e bun happy

| NexusHELPER explică (pentru AnonymousQ666):

Aha, dau acum Scan.

| NexusHELPER explică:

Am descoperit ca merge si cu Executare ca administrator. Eu vreau sa mearga normal.

| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Mai simplu...iti faci un recovery la Windows. in felul acesta nu vei mai avea probleme. Si un sfat prietenesc. nu mai folosi Google Chrome.

| NexusHELPER explică (pentru AlexandruGeorgeNita):

Dap, știu laughing

| NexusHELPER explică (pentru AlexandruGeorgeNita):

Dap, știu, mi-a fost sila laughing

| AndyMkd a răspuns:

DA

| EDLKGB a răspuns:

Schimba windows-ul

| NexusHELPER explică (pentru EDLKGB):

Offf, esti prost? Asta stiu si eu sa fac laughing Eu vreau fara sa schimb.