| GulDan a întrebat:

Desenez de atat timp si, niciodata nu m-am intrebat daca imi folosteste la ceva ca stiu sa desenez.si am aflat si eu cat de multi sunt cei care fac bani din logouri,bannere, animeuri, etc ajungand la 1000$ pe luna. vreau sa imi folosesc si eu talentu la ceva.
Ceva sfaturi va rog!

2 răspunsuri:
| petriinna a răspuns:

Nu stiu ce sfat sa-ti dau, nu sunt de domeniu, dar te-as ruga daca poti sa-mi arati un desen ..sunt atat de curioasa, imi plac desenele happy

| PiticaThaIubibila a răspuns:

Daca chiar ai talent la desenat si chiar iti place ar trebui sa te promovezi, incearca sa te informezi sunt tot feluri de optiuni ai putea sa faci cursuri de specializare in acest domeniu si dupa sa te angajezi si sa gasesti tot feluri de joburi!