| GulDan a întrebat:

Stiu sa desenez bine si in atat in realitate cat si pe pc.Cum sa fac bani din talentu asta?

10 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Du-te la un concurs de dans sau invata street-dance sau ce vrei tu si danseaza prin parcuri, dar doar sa para ca te antrenezi. Oamenii se vor strange in jurul tau. Atunci, pune o palarie si danseaza in continuare. Oamenii iti pot da ceva bani pentru minunatul tau talent.
Succes si sper sa ajungi un mare dansator! ♥ happy

| GulDan explică (pentru acinorev):

Nu stiu deloc sa dansez n-am nici cea mai mica idee.

| acinorev a răspuns (pentru GulDan):

Imi pare foarte rau, am inteles,, dansez", nu,, desenez!"

| LiviuAlexoiu a răspuns:

>Poti face animatii cu ceva practica
>Poti face comissions pe dA si ceri bani pe print
>Te poti face designer pentru jocuri (in multe jocuri \animate\ desenatorii sunt foarte bine platiti
Iti trebuie limba engleza neaparat.

| Copildeciocolata a răspuns:

Cati ani ai?

| Copildeciocolata a răspuns:

Cati ani ai?

| GulDan explică (pentru Copildeciocolata):

18 anisorihappy

| Copildeciocolata a răspuns (pentru GulDan):

Multi inainte big grin App ai facut vreun liceu sau cursuri de arta?

| GulDan explică (pentru Copildeciocolata):

Nu m-am dus la liceu de desen din pacatesad am aflat in a 10-a ca sunt dar nu m-am mai mutat.da dupa liceu s-ar putea sa ma duc la vreo facultate de arhitectura ceva

| Copildeciocolata a răspuns (pentru GulDan):

Ca sa mergi la o facultate de arhitectura sau de arte trebuie sa ai studi de genul asa sad