| myra_5354 a întrebat:

Din cauza cardul de memorie al telefonului Nokia N98+ nu poate fi recunoscut de calculator?

2 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Daca nu iti apare telefonul' in Nokia PC Suite dar in schimb in my computer iti apare ca un card, vezi la Setarile telefonului, la Conectivitate la usb sa fie setat pe Phone, nu Mass Storage sau cum scrie acolo. Eventual modul PC Suite. Nu stiu sigur ca nu mai am Nokia.

| AℓєLoveD a răspuns:

Fain telefon... dar nu cred ca din cauza cardului... poate din alte motive