| anonim_4396 a întrebat:

Din greseala am apasat pe open witch si toate programele ce downloadez mi se deschid cu windows media center ce pot sa fie ca la inceput

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Click dreapta pe fisierul pe care vrei sa il deschizi cu un anumit program si urmeaza pasi./open with/choose default program/other program/din lista selecteaza programul care vrei sa deschida fisierul dorit/bifam casuta Always use the selected program to open this cand of file.si apasam OK.