| Cristian_Catană_2000 a întrebat:

Am apasat din greseala nu stiu unde si acum toate programele mele instalate se deschid cu Windows Media Center si nu pot sa deschid absolut nimic! Ce pot sa fac sa anulez chestia asta! Dau funda pentru cel mai rapid raspuns!

4 răspunsuri:
| modjolica a răspuns:

Click dreapta pe o melodiesă sau film -open with-browse- și alegi ce program vrei și bifeaza căsuța aia, am uitat cum îi zice

| Cristian_Catană_2000 explică (pentru modjolica):

Da, dar mie imi schimba toate programele, eu vreau sa se deschida programele cum trebuie! la mine se schimba iconitele, vreau sa imi apara iconitele originale

| modjolica a răspuns:

Click dreapta-open with-browse- alegi pe program vrei si bifezi căsuța aia

| Strugaru_Emanuel_1995 a răspuns:

Click dreapta pe ceea ce vrei sa deschizi -> Open with... -> Choose default program -> acum alegi cu ce vrei sa le deschizi