| anonim_4396 a întrebat:

Din greseala am dezactivat monitorul (disable monitor), iar apoi am incercat sa aprind PC-ul dar nu functioneaza monitorul... ce sa fac? Am incercat sa reinstalez Windowsul dar computerul meu nu imi arata atunci cand il aprind "Press any key to boot from cd". Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

Hey!

Daca nu iti merge monitorul, cum ai mai scris pe acest site?

LollyPop123

| withoutme a răspuns:

Incearca sa resetezi biosul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand porneste calculatorul apesi in mod repetat tasta F8, pana intra in meniul de start al windows-ului, acolo alegi sa porneasca in safemode( VGA mode), dupa ce intri in safe mode, activezi monitorul