| CokoStar a întrebat:

Din vara trecuta calculatorul meu scoate sunete ciudate, pana se incarca windows-ul, dupa face mai rar, l-am aspirat si e la fel, stiu ca problema este la ventilator dar nu stiu ce sa-i fac

Răspuns Câştigător
| vladvlad23 a răspuns:

Am avut si eu asa o problema iti tot varaie si face grrrrr vrrrrrrrr etc. O intrat praf mult la sursa si in curand o sa iti miroasa a ars si pusca sursa. Asta stiu eu ca e problema. Du-te la cineva care se pricepe si cumpara o sursa si roaga-l sa o monteze. Sper ca te-am ajutat. big grin

3 răspunsuri:
| Valentin7991 a răspuns:

Este de la Hard-Disk. Salveatati ce iti trebuie din el pe un Stik si cumparati alt Hard-Disk.

| RazvanRo22 a răspuns:

Asa face si al meu. Cand se aprinde, dupa aia nu mai face. happy

| mihneatzu a răspuns:

E de la hdd el lucreaza mai mult la boot