| alexandrumarin a întrebat:

Dintre Samsung Galaxy Y B5510 si Blackberry 9320 care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| M3liyy a răspuns:

Pai...parerea mea este ca Blackberry 9320, dar te gandesti care ar putea fi usor de folosit si care iti place...

6 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

Hei, am aceeasi dilema. Ce ai ales pana al urma?

| alexandrumarin explică (pentru Bellatris):

Nimic,nu stiu ce sa fac. Daca stai si te gandesti, pe de o parte galaxy y are si touch si android, dar totusi Blacberry-ul e......Blacberry,adica e elegant si destul de dragut.Tu te-ai mai sfatuit cu cineva?

| raidxp a răspuns:

Uite aici
Oricum si eu iti rcomandam BlackBerry
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4116&idPhone2=4458

| Rossey a răspuns:

Buna! Eu prefer Samsung galaxy y, chiar daca baterie e cam slabuta.Dar si BlackBerry este bun.

| Taiger547 a răspuns:

Samsung Galaxy Y B5510

| ClAuDyUkill a răspuns:

Samsung Galaxy Y B5510