| RAY a întrebat:

Doar cine stie sa creeze siteuri sa raspunda.

Siteul meu are o singura coloana, eu vreau sa am mai multe gen https://www.free-css.com/free-css-templates/page138/movi ehunter
Cum fac eu sa apara acest lucru pe pagina mea de ucoz?

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Daca ai scris singur niste cod HTML/CSS, ar trebui sa iti fie destul de simplu sa dai click dreapta pe pagina aia -> Inspect sa vezi cum e facuta, si sa "copiezi" ideea de acolo.

Dai click pe div-ul ce tine de partea din pagina care te intereseaza si in dreapta ai Style. Ala e codul CSS ce tine de partea "frumoasa" a paginii sau de aranjarea ei.

Nu stiu daca va sta cineva sa scrie cod HTML si CSS aici...

Uite aici un exemplu mult mai simplu daca te pierzi prin tot codul ala:

https://www.w3schools.com/howto/howto_css_two_columns.asp

| RAY explică (pentru Ineys):

Am rezolvat ceva si am instalat modul games dar ce crezi iar ghinion, acum apare de doua ori categorile si in dreapta si in stanga si jos filmele de groaza

| RAY explică (pentru Ineys):

Asta ma incura daca nu nu ar aparea naibi doua categori si doar una si filmele