| Bahrin_Alex_1976 a întrebat:

Doresc sa achizitionez niste boxe pentru uitat la filme si gaming.Doresc ceva pana in 300

3 răspunsuri:
| Hachimytza619Akita a răspuns:

Daca doresti, am la 200 lei un sistem perfect pentru gaming si filme! :D
https://www.youtube.com/watch?v=55nCO6P9dIs
Sistem de boxe 5+1 cu tot cu telecomanda.

| xerxes1 a răspuns:

Recomand un mixer sau dac extern in care intrei cu usb si iesi cu audio rca.
Calitatea este superioara la audio.
Apoi un amplificator stereo sh si niste boxe stereo sh.(Rotel, Tannoy, Cyrus, etc).
Si o sa incepi sa intelegi cum trebuie sa se auda muzica adevarata. Evita marcile comerciale.Sony,Akai,LG,Samsung etc.
Am vazut pe olx un amplif original Harman Kardon la 150 de lei.
Boxe JM lab tot la 150.

| octav005 a răspuns:

Inceraca un sistem 5.1