| ClaudiuTicu a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar un iphone 4 S de 8 megapixeli la abonament orange se merita? Ce trebuie sa fac atunci cand cumpar un telefon? Sa-l verific sa nu mi-l dea folosit... am patit cu un tel lg.

Răspuns Câştigător
| tibi95cj a răspuns:

Eu nu cred ca merita sa iti iei cu abonament. Mai bine iti iei liber de retea si nu depinzi de Orange, iar minutele le activezi cu 5 euro / luna 2000 minute si mesaje Orange. cred ca ajung + ca ai si acces nelimitat pe FB si Yahoo