| BicaMihai15 a întrebat:

Duce gta 5? Tot pe low, nu conteaza...
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3. 00GHz
RAM: 4. 00GB DDR2
NVIDIA GeForce 9800 GT 1G 256 Bits

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

S-ar putea sa duca.
Eu am o unitate pe care o folosesc pe post de backup de fisiere si am exact acelasi procesor ca al tau si acelasi ram. Dar placa video o am diferita, nu stiu acum modelul. Dar imi duce pe low cu 40 de frame-uri. Cred ca placa mea video e mai buna ca a ta, dar ideea e ca s-ar putea sa poata. Incearca sa iei o versiune piratata de pe internet (filelist sau orice alt site de torrente) si vezi daca iti merge, daca iti merge, poti cumpara linistit jocul original.

| BicaMihai15 explică (pentru Evolution):

Click dreapta pe desktop si ai acolo display settings/display resolution, si dai la display adaptor proprties, si imi zici ce placa video ai ca, chair as vrea sa stiu.

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Chiar este un video pe YT cu cineva care incerca GTA 5 pe configuratia ta... duce, dar extrem de prost

| Arthiom a răspuns:

Il duce, dar il cam chinui la sesiuni lungi de joc.