| silviutzu17 a întrebat:

Tocmai mi-am reinstalat windows XP si voiam sa instalez placa de sunet dar nu imi mai merge.
P.S.:Nu mai apara ca inainte ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Descarca driver genius si dai o scanare si vezi ce drivere iti trebuie si le descarci happy

2 răspunsuri:
| crackster a răspuns:

Descarca-ti Driver Pack Solution. E un pachet cu drivere universale, ar trebui sa-ti mearga.

| Bitza91 a răspuns:

SI eu am patit acelasi lucru, orice as face nu imi apare placa de sunet..fie ca fac update, fie ca bag driverul original nu merge.Incearca si tu in bios de la onboard chipset si vezi ca trebuie sa scrie pe acolo ceva legat de audio si vezi sa fie enable, scrie dxdiag la RUn si vezi daca iti apare..sau scrii tot la RUn msinfo 32 te duci la components dai pe + aia mica si te duci la Sound device si vezi daca ti-o vede