| Dănutz_Daniel_1995 a întrebat:

Dupa ce folosesc mouse-ul si tastatura ramane un strat de murdarie / jeg pe suprafata acestora. Cum as putea sa nu mai apara acest strat de jeg, deoarece m-am saturat sa curat de fiecare data aceste componente.P.S : Ma spal mereu pe maini cu sapun, nu e asta problema, cred.

3 răspunsuri:
| FollowMeNow a răspuns:

Nu prea ai ce face, e cald si transpiri, plus ca daca mai e praf in camera... nu ar trebui sa fie o problema, parerea mea

| NeaPopa2015 a răspuns:

Faci curat in camera! Sau joaca cu manusi!

| Dănutz_Daniel_1995 explică (pentru NeaPopa2015):

Ce are de-a face curatenia in camera cu jegul de pe mouse si tastatura?