| Nemesis2012 a întrebat:

Dupa ce imi fac cont pentru youtube trebuie sa-mi pun poza acolo cum fac ca zice ca e prea mica si trebuie de 250 mega pixeli. Eu nu stiu ce-s aia mega pixeli sad As prefera daca ati putea voi sa-mi dati niste poze cine ma ajuta big grin Funda

1 răspuns:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Nu spune megapixeli, ci pixeli. Pixeli sunt unitatile de masura pe ecrane si se folosesc in Photoshop, Sony Vegas etc. Poza nu prea iti pot da pentru ca nu stiu ce poza vrei dar poti cauta una pe google si sa mi-o dai. Ti-o fac eu mai micawinking