| ANONIMANON a întrebat:

Ma intereseaza parerea voastra despre HTC One M7 Dual Sim. Am auzit cum car ar avea ceva probleme cu slotul 2, si anume ca nu are semnal sau semnalul este slab. Astept parerile voastre.

1 răspuns:
| Xpressurself a răspuns:

Nu merita investit in telefoane. mai ales ca noile generatii au atat de multe probleme ca este o loterie sa nimeresti unu bun.
vrei un telefon cu doua cartele? pentru orce magarie ce nu-ti trebuie dar o are telefonul platesti in plus.

https://www.youtube.com/watch?v=t24w5sbiPjk