| HarleyQuinn a întrebat:

E adevărat că dacă nu intri prea des pe facebook contul îți poate fi șters?

13 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Nu iti este sters niciun cont.

| JoeTPU a răspuns:

Nu e adevarat, am un cont vechi si nu mi s-a sters nici acum (il am din 2010)
Succes! happy

| BiuL a răspuns:

NU!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai testat tu si ti l a sters sau doar te afli in vorba?

| HarleyQuinn explică (pentru suntserios):

Doar am întrebat. Așa am crezut -_-
Doamne ferește -.-"

| aDEeLAa a răspuns:

Nu.

| firstboy a răspuns:

Nu, eu am mai intrat de 4 luni, si apoi de dimineata, n-are cum sa-l steraga, terminati cu prostiile
happy

| 00SweetTweety00 a răspuns:

What?! De unde ai scos-o pe asta? :o Impossible puppy dog eyes

| Criistyanna a răspuns:

Nu este adevarat. varianta asta este valida doar la messwinking stai linistita ..mai intai trebuie sa ti, l dezinstalezi apoi sa nu mai intrii o luna de zile,,, si abia se dezinstaleaza...oh go on dar daca intrii se activeaza iar ..deci nu se sterge stai linwinking

| IoIo11 a răspuns:

Nu, am o prietena care nu a mai intrat pe contul ei de 1 an, deoarece si-a facut altul dar nu l-a sters pe cel vechi, si nu ii s-a sters contul! happy

| LoveYourEyes a răspuns:

Nu,crede-ma eu am niste conturi vechi cu poze jenante de cand eram mica si am uitat parola. big grin Nu am mai intrat de 1-2 si nu s-a intamplat nimic. smug

| Alina20100 a răspuns:

Nu

| AlleLussy a răspuns:

Nu-i adevarat... am avut un cont care nu am mai intrat cativa ani buni pe el si nu a fost sters. stai calma