| ricoset a întrebat:

E adevarat ca samsung galaxy s2 e mai tare ca iphone 4s? dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Deocamdata ar fi mai tare samsungul galaxy s2 decat iphone4s dar cand o apara pe piata si iphone 5 care te avertizeaza cand e cutremur crede-ma Nokia n8 o sa fie un purice cu camera lui de 12 mp, blitz cu xenon memorie interna de 16 gb si galaxyul la fel deci o sa fie cel mai tare telefon dar o sa fie si scump!

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Evident. happy
Android e mult peste iOS

| GabyG a răspuns:

Depinde la ce. Eu as zice ca da. Iphone 4S e facut putin prost, adica nu prea e rezistent. Mie unul si sistemul de operare imi place mai mult Androidul, procesorul mai mare, mai multi rami si display-ul mai mare. Uite si un "Drop test" la ele: http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw

| Cosminovici18 a răspuns (pentru GabyG):

Acum m-am convins si eu si ai dreptate galaxy s2 e mult mai rezistent!

| alexis99 a răspuns:

Nu stiu ambele sunt ok dar as opta pentru iphone

| cumtrax a răspuns:

Eu am galaxy s2 iar colegu meu de banca iphone 4s si vreau sa spun ca cele doua telefoane sunt foarte bune dar avand vedere ca Samsung e mai ieftin decat iphone 4s e mai tare si se gasesc foarte usor aplicatii pentru android, si raspunde mai repede la comenzi fata de iphone-ul colegului.
A pus cineva in discutie ca viitorul iphone 5 se va "pisa" pe samsung...normal ca va fi mult mai nou dar tu nu te-ai gandit la galaxy s3? Parerea mea e ca galaxy va fi mereu peste iphone mai ales acum ca Steve Jobs a murit ...nu cred ca vor mai fi multe modele de iphone in viitorul apropiat sau cel putin nu de aceeasi calitate.