| DanPiersic a întrebat:

E adevarat ca e mai bun Samsung Galaxy S3 decat IPhone 4S?

Răspuns Câştigător
| Anakarateka a răspuns:

Pe vremuri omul era destept si telefonul prost...acum e invers. laughing

4 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Eu asa cred. Galaxy S3 e mai bun decat 4s.

| ahlrh a răspuns:

Cu siguranţă!

Problema este a utilizatorului pentru că nu ştie să-l administreze corect. Dacă telefonul este în mâinile cui trebuie, poate să-i arate adevăratul potenţial însă asta nu înseamnă că Iphone 4S nu este un smartphone de top!

| sua01 a răspuns:

Si eu cred ca e mai bun Samsung

| PinteaDog a răspuns:

Eu nu cred. Eu am iPhone 4S si varumeu si-a cumparat de curand Samsung Galaxi S3. Telefonul meu nu s-a blocat niciodata si il am de 5 luni, Samsung-ul s-a blocat de 3 ori si il are numai de o luna( de atatea ori stiu eu)..pe iPhone ai o viteza fulgeratoare, nu trebuie sa astepti mult cand intri intr-o aplicatie, spre deosebire de Samsung, la care astepti mult. Intr-adevar, S3 are unele imbunatatiri, de ex: Blitzul ii extrem de bun, noaptea scoate poze mai bune decat Iphone-ul. Dar dupa parerea mea iPhone 4S ii cel mai bun telefon aparut pana in prezent. Fiecare crede ce vrea. Bafta!