| A0n1mUL a întrebat:

E strigator la cer! ajutati-ma oameni buni... i-am dat mamei mele iphone-ul meu 4s ca sa imi cumpere un joc de pe contul ei cu cardul.
dupa ce mi la cumparat m-am delogat din contul ei si mi-am intrudus id-ul si parola apple.
eu acum pot descarca aplicati gratuite dar cand dau update la o aplicatie tot emailul ei apare si cere parola! am mai patit asa o data si nu stiu ce am facut ca sa mearga din nou.
sunt disperat si nervos nu stiu cum sa baga acolo emailul meu ca sa dau update! tot al ei apare am dat sync am incercat de toate va rog mult spuneti-mi ce sa fac.
daca bagi un raspuns de genu "du-te la general store si baga contul tau" atunci mai bine aruncate de la etaj.
mersi mult funda.

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

...tu chiar esti nervos. laughing)))

| Liviucu a răspuns (pentru WeaponGirl):

Ce n-as da sa primesc si eu asa usor fundite Andreea... laughing

| WeaponGirl a răspuns (pentru Liviucu):

Heiiiii laughing)) am meritat funda asta,
sau nu? thinking laughing))))

| Liviucu a răspuns (pentru WeaponGirl):

Heeeei, pai ca sa nu te superi am sa zic ca da.
Pe de alta parte sunt gelos pe tine! laughing

| WeaponGirl a răspuns (pentru Liviucu):

Lasa,lasa nu ma fii...laughing