| Sonia822 a întrebat:

E vreo aplicatie pe telefon care blocheaza vizualizarea unei persoane pe Facebook? Vreau sa spun ca nu apare on line, apare ca a intrat acum X ore, cand intra nu apare biluta verde, iar cand iese apare a fost acum 15 min. Cand e on line nu-mi mai arata Facebook ca e tongue Doar cand pleaca

3 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Posibil să se facă invizibilă pentru o anumită persoană. Știam că se poate așa ceva.

| Sonia822 explică (pentru ancaval):

Se poatr, si eu fac asts, dar ma arata apoi Facebook ca am fost activa acum 5 minute?

| ancaval a răspuns (pentru Sonia822):

Dacă stai pe invizibil atunci nu te vede nimeni.