| Sonia822 a întrebat:

Exista un soft care te impiedica sa apari on line pe Facebook? Nu vorbesc de optiunea de invisible de la Facebook, pentru ca aceea nu te da de gol. Am pe cineva in lista, nu apare on line niciodata, apare doar cand iese si se vede acolo ca a fost on line acum un minut (si numaratoarea crete) Cand intra, iar nu se vede, se vede doar cand iese. Nu, nu e din setarile Facebook, pentru ca setarile Facebook nu te dau de gol cand intri pe invizibil

6 răspunsuri:
| kb9 a răspuns:

"Nu apare online, apare doar cand iese"

Asta inseamna ca statusul lui de activitate se schimba cand iese, deci iti dai seama cand e online, exista doar setarile Facebook, nu exista niciun soft ca sa controleze un site.

Mai informeaza-te si daca poti, gandeste!

| Sonia822 explică (pentru kb9):

Daca nu stii raspunsul, nu-ti pierde timpul si nu pierde nici timpul altora, scriind tampenii. Tu daca intri pe invizible la tine pe cont, prietenii tai nu vad `` a fost on line acum un minut. Nu-ti apare chestia asta de 20 ori pe zi, sau de cate ori te loghezi. Nu ti se dezactiveaza automat cand iesi, si-i informeaza pe ceilalti ca la un moment dat de fapt ai fost, dar te-ai ascuns.

| kb9 a răspuns (pentru Sonia822):

Nu exista un raspuns, nu exista soft ce sa controleze un site.

| Sonia822 explică (pentru kb9):

Poate o aplicatie, o extensie

| Jakye a răspuns (pentru Sonia822):

Nu există. Punct.

| kb9 a răspuns (pentru Sonia822):

Nu poti sa controlezi datele unui site cu un cod instalat in browser-ul tau.