| Sonia822 a întrebat:

E vreo posibilitate sa citesc mesaje pe Facebook fara ca emitatorul sa vada ca le-am citit? E vreun truc?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le deschizi cu netul oprit.

| MadRaven a răspuns:

Le poți deschide cu netul oprit dar imediat ce pornești netul la loc, apare și seen. Adică citești la 7 cu netul oprit, la 8 când deschizi tu netul apare seenul la ora 8.

| FastDraw a răspuns:

Ii dai ignore message, apoi intri in message request și apoi la SPAM, acolo găsești Conversația și poți cutii mesajele linistit deoarece nu dai seen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le citesti din notificare

| Sonia822 explică (pentru FastDraw):

Trimite mesaje pe care vreau sa le citesc mai multe zile la rand, sar sa nu vada ca le-am citit. In felul asta nu apare seen?