| TechHelper a întrebat:

Eroare Windows 10

Buna TPU, Am folosit Windows 10 Insider Preview si mi-a dat un STOP: 0x0000000A, STOP: 0x0000001E si DirectX Error, si am instalat Norton Antivirus Security si nu imi mai protejeaza PC-ul, imi gaseste Action Center ca sa Repar sau sa Dezinstalez antivirusul, si cateodata nu vrea sa imi deschida meniul Start nici cand fac ecranul Start nu vrea, si nu pot cauta. nu scrie, La Google Chrome cand folosesc sau sa citesc, Imi apare "Of, nu mai merge!" sau "Google Chrome has stopped working Error code APPCRASH sau BEX, si pe Windows 8 la fel, si pe Windows 7 la fel, Numai ca la Windows 7 nu merge trasparenta Aero decat Classic sau Basic, la trasparenta ar trebui AMD, sau NVIDIA, si Windows XP e de rezerva ca nu are suport si nu folosesc mult, Cum rezolv erorile, Funda

3 răspunsuri:
| ChristianXLX a răspuns:

Obisnuieste-te... din moment ce este in versiune beta este plin de buguri... mai bine ia-ti 7 sau 8 noh.

| TechHelper explică (pentru ChristianXLX):

Am instalat Windows 7 sau 8 de numarate ori dar problema perisista

| TechHelper explică (pentru ChristianXLX):

Am instalat Win 7 sau 8 de numarate ori, dar problemele perisista