| anooonyyym a întrebat:

Este bun acest PC pentru pretul de 1300 ron? si ce piesa iar lipsi ca sa fie un PC complet? merita pretul?:

Procesor

Model Procesor:

AMD Athlon II X2 260

Frecventa procesor (MHz):

Dimensiune Cache procesor (KB):

Placa de baza

Sunet integrat:

VIA® VT1705

Sloturi:

1 x PCI Express x16
1 x PCI Express x1
2 x PCI

Retea integrata:

Realtek PHY RTL8201EL

Chipset:

Nforce 630A
Memorie

Capacitate (MB):

Tip RAM:

DDR3

Frecventa memorie (MHz):

Dual Chanel:

Da
Unitati de stocare/optice

Capacitate HDD (GB):

Interfata HDD:

SATA

Unitate optica

DVD+/-RW
Video

Capacitate memorie video (MB):

Model placa video:

ATI Radeon HD 5450
Periferice

Mouse:

Mouse optic Serioux Trakker

Tastatura:

Tastatura multimedia Serioux
Altele

Tip sistem:

Gaming

Carcasa:

Middletower

Putere sursa (W):

Porturi:

2 x PS2
1 x VGA
1 x RJ-45
4 x USB 2.0
Audio

Răspuns Câştigător
| andreiii4 a răspuns:

Nu iti recomand ce a pus msnew. Procesoarele FX de la amd nu sunt asa stralucite intr-un buget atat de mic.Fa efortul sa cumperi asta si VEI JUCA TOTUL LA MAXIM PENTRU URMATORII 3-5 ani. http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/482190/

5 răspunsuri:
| uNKN0Wn a răspuns:

Ar merita doar daca nu ar avea acel procesor, care se descurca foarte rau la jocuri.

1000ron merita.

Bafta!

| msnew2011 a răspuns:

Nu este prea bun la bani aia, http://www.emag.ro/......eriouxAPU2 uite ce tias recomanda eu

| anooonyyym explică (pentru anooonyyym):

Si daca imi poate explica cineva ce scrie acolo sub pret scrie:
Rata Lunara:47.30... Ce inseamna asta? este cumva o optiune de a cumpara in rate? pe cati ani sar plati acea rata?

| imaqtpie a răspuns (pentru anooonyyym):

Salut ce tia recomandat andreiii4 este foarte bine.
Uite aici informatii despre rata : http://www.pcgarage.ro/plata-in-rate/