| florin1998florin a întrebat:

Este buna aceasta placa video : Gigabyte AMD Radeon R9 270x daca face zgomot mult sau ar fi mai buna o placa video de la NVIDIA: Gigabyte GTX 660.
Care dintre cele doua e mai buna si care tine mai mult timp.
Dau funda

3 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Citeste sfaturile de aici, te vor ajuta sa alegi mai bine http://configpc.info/sfaturi-de-achizitie-pentru-placa-video.html

| Ionut711 a răspuns:

Salut,eu as zice amd radeon r9, cred ca este destul de buna

| Phenom1 a răspuns:

Alege NVIDIA... O compatibilitate mai mare cu sistemele de operare, update-uri constant si este silentioasa. N-ai sa-i sesizezi prezenta in calculator. Succes happy