| notsoslimshady a întrebat:

Este buna de ceva http://www.mediagalaxy.ro/tableta-grafica-wacom-bamboo-p ad-usb-negru
?
Nu am mai folosit o tableta grafica. Cam cat de diferita e fata de desenatul pe hartue cu creionul? Merita sa dau 250 pe ea sau sa mai strang sa iau una mai buna?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu e in stoc, e unu.
2. normal ca e o mica mare diferenta fata de creion.

| anonim66231 a răspuns:

"Stoc epuizat"... Si da are un prieten si merge bine. Mai multe detalii nu stiu sa-ti zic.

| notsoslimshady explică (pentru anonim66231):

Ziceam ca idee. nu imi iau maine sau poimanie

| anonim66231 a răspuns (pentru notsoslimshady):

Oke' sorry, credeam ca vrei sa cumperi de pe site-ul asta, scuze. happy