| Edyshk2013 a întrebat:

Este buna pentru jocuri ( nu din astea noi ) placa video Nvidia GeForce Se 7700 de 256 mb?

3 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Nu e foarte buna, adica vei juca maxim pana in 2007

| DavidOsam a răspuns:

Daca pui jocurile la setari video medii sau mici, e buna.

| Sooorin a răspuns:

Nu, o poti arunca la gunoi, uite aici placi video bune de gameplay, uitate in special la cele ce depasesc 1gb si vei putea juca si jocuri noi. Iti recomand nVIDIA dar si cele de la radeon sunt bune, eu am de exemplu de la radeon un 7670 hd series de 2 gb si e buna calumea. Adica pentru 300 de lei iti poti achizitiona ceva super bun. Ddaca vrei ceva extrem de bun uita-te la placile video de 4gb, dar costa ceva mai mult. Iti poti achizitiona una si u 200 de lei sau mai putin, dar de 1 gb, si parerea mea este ca daca tot dai un ban sa iti iei ceva bun nu? Hhai bafta, sper ca te-am ajutat. A si vezi daca e sa iti iei poate si un procesor mai bun si poate si niste rami, nu costa mult, procesoarele sunt tot in jur de 300 de lei iar ramii sunt vreo 50-80 de lei 1 gb ram ( ai grija daca iti iei rami, sa fie de la aceeasi firma ). Good Luck Gammer!