| Alle23 a întrebat:

Este buna tableta " Allview AllDro Speed Duo "? big grin
Are defecte?

Răspuns Câştigător
| motanel78 a răspuns:

Nu este destul de buna este foarte buna numai ai grija cu ecranu este foarte sensibil are componentele la fel ca un Samsung galaxy s3 mini sau ca alte telefoane bune eu am pe tableta cu mvrei tu 1.5 procesor dual core 1 ram placa video android 4.1 si este + foarte ieftina. alte chesti care ti le da ea eu as zice ca ai merta sa o cumperi decat una la 10 milioane componente la fel da la prima cadere s-a dus in...

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se merită banii! Orice produs are și inconveniente!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Este destul de buna...

| stroedaniel13 a răspuns:

Te referi la aceasta tableta? http://bit.ly/RvsY6f

Daca este cea la care te referi iti pot spune despre ea ca este o tableta peste medie cu:

-procesor dual core de 1.5
-1gb ram
-ecran tactil foarte bun
-dimensiune generoasa

Răspuns utilizator avertizat
| iDangerous a răspuns:

Înafara faptului că o să te chinui câteodată să o deschizi, nu. Când rămâi fără baterie la ea ţi se închide automat şi o să ţi se întâmple câteodată să rămână blocată pe android şi trebuie să ţii mai mult timp butonul de pornire apăsat. În rest e ok. Am una şi nu am păţit nimic altceva care să mă deranjeze. Însă, sfatul meu este să investeşti banii în altceva pentru că mare lucru nu faci cu o tabletă. Cel puţin a mea stă pe birou de luni bune de zile şi mă mai uit la ea ocazional să văd dacă mai are baterie.

| Alle23 explică (pentru iDangerous):

Eu o iau doar pentru gaming, deoarece vara aceasta ma voi plictisi. big grin