| ninjalau23 a întrebat:

Este ceva modem de internet românesc care merge si in Italia? Aici sunt foarte slabe, puțin internet la preț mare.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate te afli intr-o alta tara si nu poti avea internet Romanesc in Spania. Fiecare tara cu internetul ei, cu marfa ei.

| blAster85 a răspuns:

Nu e vorba de modem ci de viteza internetului. Eu stau in Spania si aici e de cacao, asta imi lipseste din Romania viteza si pretul internetuluihappy

| ninjalau23 explică:

Din țara nu e mai bun? Este ceva modem, si aici netul merge cât de cât s-ar e puțin la ce preț e...laughing)