| madalin90boss a întrebat:

mi-am cumparat un router wireless. eu am internet cu modem. faza este ca in spatele routerului unde se baga cablul de la internet nu merge adica nu incape. cel de la modem e mai mare. cum sa fac?

7 răspunsuri:
| Alexandrup a răspuns:

Eu stiu ca exista numai router care accepta cablu de inernet, nu modem.Du-te la compania care iti furnizeaza internet pe modem si cere internet pe fir!

| Alexandrup a răspuns:

Funda?

| Ciocanciprian12 a răspuns (pentru Alexandrup):

Funda?hee hee) esti disperat dupa funda

| Alexandrup a răspuns (pentru Ciocanciprian12):

Bine ca tu nu esti

| Ciocanciprian12 a răspuns (pentru Alexandrup):

Eu stau pe site sa mai rad un pic de intrebari aiurite rolling on the floor nu pentru funda

| Alexandrup a răspuns (pentru Ciocanciprian12):

Si eu la fel

| K0sti a răspuns:

Ma nene, ce treaba ai cu cablul de la modem? Tie iti trebuie o bucata de cablu ethernet intre modem si router. Iar mufele de ethernet sunt standard, asa ca nu are cum sa fie mai mare. Cand ai cumparat routerul, in cutie era si o bucata de cablu ethernet. Foloseste-o!